Pradžia > Paslaugos > Grožio & Sveikatos paslaugos Įkelti Skelbimą

Greita, paprasta, nemokamai


Apgamų, papilomų, seborėjinių keratozių, karpų šalinimas lazeriu Kaune
Kaina sutartinė
  

,,Amber Esthetic“ lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje atliekamos profesionalios ir efektyvios lazerio procedūros. Naudojant pažangų A.R.C. FOX lazerį atliekamas karpų, papilomų, seborėjinių keratozių, apgamų šalinimas » lazeriu.

Apgamų šalinimas lazeriu » yra puiki išeitis turintiems apgamus gerai matomose kūno vietose bei tose vietose, kur jie nuolatos yra užkliudomi. Karpų šalinimas lazeriu taip pat padeda lengvai panaikinti karpas, kurios atrodo neestetiškai bei yra dažnai kliudomos ir taip vis traumuojamos. Lazeriu efektyviai šalinamos ir papilomos bei seborėjinės keratozės.

Odos darinių šalinimo lazeriu procedūra yra greita ir neskausminga, gijimo laikotarpis neilgas, neprireikia siūlių. Toje vietoje, kur buvo lazeriu pašalintas odos darinys, užgijus žaizdai gali likti tik nežymus randelis. Procedūrą atlieka profesionalus ir patyręs gydytojas-dermatologas.

Apgamų, papilomų, karpų, seborėjinių keratozių šalinimas lazeriu Kaune: https://www.amberesthetic.lt/odos-dariniu-salinimas-lazeriu » »

Maloniai kviečiame apsilankyti ,,Amber Esthetic“ klinikoje!

Registracijos tel.: +37061363855 Adresas: Popieriaus g. 16, Kaunas


 

Telefono nr.: 861363855
e-pašto adresas: nenurodyta

Privatus skelbimas


Paskelbta: Penktad., 2019 Gegužės, 24  16:03
Klematis

Skelbimas # A15211