Atgal    Įkelti Skelbimą   Klauskite
Naudojimo Taisyklės

Šie terminai ir sąlygos ("sąlygos") reglamentuoja Jūsų naudojimosi šia interneto svetaine ("Svetainė") Prašome perskaityti terminus ir sąlygas. Jei nesutinkate su žemiau pateikta informacija, prašome nesinaudokite šiuo tinklapiu. Jei naudositės šia interneto svetaine, jūsų elgesys rodo, kad jūs sutinkate būti saistomos šių sąlygų.

Kopijavimo teisės

Jei nebuvo duota raštiško sutikimo iš VietiniaiSklelbimai, visų šio tinklalapio puslapių turinys yra privatus arba licencijuotas VietiniaiSklelbimai. Draudžiama padaryti nuorodą į šį tinklapį iš bet kurios kitos svetainės negavus iš VietiniaiSklelbimai išankstinio rašytinio sutikimo. Galite spausdinti arba atsisiųsti į diską iš atskiro puslapio šioje svetainėje privačiam ir asmeniniam nekomerciniam tikslui naudoti.

Sąlygos dėl jūsų naudojimosi šiuo tinklalapiu

Išskyrus kaip nurodyta toliau, šios interneto svetainės turinys, negali būti kopijuojamas, atgaminamas, platinamas, publikuojamas, atsisiųnčiamas bet kokia forma ar bet kokiu būdu komerciniais tikslais be išankstinio raštiško pritarimo iš VietiniaiSklelbimai. Jūs negalite platinti, pateikti ar kopijuoti puslapių turinį šioje svetainėje tretiems asmenims. Taip pat tretieji asmenys negali atliki “veidrodinių” veiksmu (spam) ikeliant medžiagą į šį tinklapį VietiniaiSklelbimai. Jūs negalite padaryti nuorodą į šį tinklapį iš bet kurios kitos svetainės negavus iš VietiniaiSklelbimai išankstinio rašytinio sutikimo. Galite spausdinti arba atsisiųsti į diską iš atskiro puslapio šioje svetainėje privačiam ir asmeniniam nekomerciniam tikslui naudoti.

Saugumas Visuomenei

Turite būti mažiausiai aštuoniolikos metų amžiaus, kad matytumėte Suaugusiųjų skyrių šiame tinklalapyje. Arba nuorodą į išorę suaugusiųjų svetainių iš šios svetainės.

VietiniaiSklelbimai atsakomybės apsidraudimas

Informacijos, esančios šioje interneto svetainėje yra medžiagos, tik informacijos tikslais. VietiniaiSklelbimai nesuteikia jokių garantijų ar pareiškimų dėl jos tikslumo ar patikimumo.Šioje interneto svetainėje neduodami jokie patarimai apie medžiagos įkėlimą, taip pat jums nereikėtų remtis kokia nors medžiaga pateikta šioje interneto svetainėje (gal būt paskelbti) bet kokį sprendimą ar imtis (ar susilaikyti nuo) bet kokių veiksmų. VietiniaiSklelbimai neatsako ir nesuteikia jokių garantijų ar atstovavimo dėl tikslumo ar tinkamuma konkrečiam tikslui bet kokio turinio šioje interneto svetainėje. Jokiu atveju mes neprisiimame, jokios atsakomybės dėl skelbimų aprašymų arba komentarų, įskaitant atsakomybės už aplaidumą už bet kokią žalą ar nuostolius (įskaitant, be apribojimų, verslo nuostolius, pajamas, pelną, ar pasekminius nuostolius) bet kokios atsiradusios veiklos rezultatus, naudojimo ar negalėjimo naudotis šiuo tinklalapiu. VietiniaiSklelbimai visas pastangas siekia užtikrinti, kad ši svetainė yra paprastai prieinama 24 valandas per parą, VietiniaiSklelbimai neatsako, jei dėl kokios nors priežasties ši svetainė yra nepasiekiama bet kuriuo metu arba bet kuriuo periodu. Prieiga prie šios svetainės gali būti laikinai sustabdyta ir be įspėjimo sistemos gedimo, techninės priežiūros ar remonto atveju arba dėl priežasčių, nepriklausančių VietiniamsSklelbimams kontroliuoti. VietiniaiSklelbimai nesuteikia jokių garantijų, kad šioje svetainėje (ar interneto svetainės, kurios yra susijusios su šia svetaine) yra laisvas nuo kompiuterinių virusų ar panašių kitų kenksmingu pasėkmių. Šios svetainės puslapiuose gali būti techninių netikslumų ir spausdinimo klaidų. Visiems vartotojams Rekomenduojame pasitikslinti skelbimo informaciją / turinį atidžiai prieš įkeliant į tinklapį. Jeigu abejojate, prašom kreiptis teisinės konsultacijos.

Trečiūjų asmenų medžiagos ir reklama

Ši svetainė yra medžiagos (įskaitant, bet neapsiribojant reklama) pateikta ir trečiųjų šalių sukurtas. Visi skelbimai VietiniaiSklelbimai taikomi Reklamos Naudojimosi taisyklės ir sąlygos. Visos trečiųjų asmenų medžiaga yra paskelbta VietiniaiSklelbimai sąžiningai. VietiniaiSklelbimai neprisiima jokios tokios medžiagos neteisėtos informacijos paskelbimo atsakomybės (ir nesuteikia jokios garantijos, išreikšta arba numatoma pagal paskelbima) taip pat VietiniaiSklelbimai aiškiai atsisako ir atmeta bet kokius įsipareigojimus bet kokiam asmeniui, juridiniam atstovui (tai būtų reklamuotojas, skaitytojas ar naudotojas) už bet kokius nuostolius ar žalą. Neveikimas ar netikslumas, VietiniaiSklelbimai neatsako už tokio veiksmo, medžiagos atsakomybė. Ši svetainė taip pat yra nuorodos į kitas interneto svetaines, kurios nėra kontroliuojamos ir nėra palaikoma VietiniaiSklelbimai. Mes nesame atsakingi už interneto svetainių turinį. VietiniaiSklelbimai teikia šias nuorodas tik Jūsų patogumui, bet nebūtinai gali būti patvirtinta šių svetainių medžiaga. Visi čia paminėti gaminių pavadinimai yra atitinkami savininkų prekės ženklai. Kai kurie dokumentai gali būti kitų nuosavybės ir autorių teisės informaciją, susijusiu su šiuo dokumentu arba organizacija. Jūs sutinkate, kad VietiniaiSklelbimai nebuvo/nėra susyje tiesiogiai, ar kitaip, kokia nors licencija ar teisės pagal bet kokiu patentu, prekių ženklų ar autorių teisių (išskyrus aiškiai numatytas) iš VietiniaiSklelbimai arba bet kurios trečiosios šalies.

Medžiaga pateikta jums

Pateikdami bet kokią medžiagą į VietiniaiSklelbimai, jums automatiškai suteikta skelbtis tinklapyje VietiniaiSklelbimai nemokamai. Mes pasiliekame teise redaguoti neperspėjus jūsų, išimtinę teisę ir leidimą naudotis, atgaminti, keisti, taisyti, pritaikyti, skelbti, versti, kurti išvestinius darbus, platinti, atlikti ir parodyti tokia medžiaga (visą ar iš dalies) visame pasaulyje ir / arba įtraukti ją į kitus kūrinius bet kokia forma, žiniasklaida, ar technologija. Jūs pripažįstate, kad VietiniaiSklelbimai nėra įpareigoti viešai skelbti bet kokią medžiagą, pateiktą jūsų. Pateikdami reklamą VietiniaiSklelbimai jūs automatiškai sutinkate būti saistomos Reklamos Naudojimosi taisyklėmis ir sąlygomis.

Jūsų elgesys

Griežtai draudžiama skelbti arba perduoti iš šios svetainės bet kokia medžiaga: Turinys kuris yra grėsmingas, įžeidžiantis, nešvankus, nepadorus, maištingas, įžeidžiantis, pornografinis, gali kurstyti rasinę neapykantą, diskriminuojantis, grėsmingas, skandalingą, pažeidžia pasitikėjimą, pažeidžia privatumą arba gali sukelti susierzinimą ar nepatogumų arba už kurį nėra gavę visų reikalingų licencijų ir / ar patvirtinimu, arba kuris yra ar skatina elgesį, kuris galėtų būti laikomas nusikalstama veika, užtraukti civilinę atsakomybę ar kitaip prieštarautų teisės arba pažeisti jokių trečiūjų asmenų teises, Lietuvoje arba bet kurioje kitoje pasaulio šalyje, arba techniškai yra žalingas (įskaitant, be apribojimų, kompiuteriniai virusai, loginės bombos, "Trojos arklių, kirminų, kenksmingų komponentų, sugadintų duomenų ar kitokios kenksmingos programinės įrangos ar kenksmingi duomenys). Draudžiamas piktnaudžiavimas svetainėje (įskaitant, be apribojimų, padarytais įsilaužimais). VietiniaiSklelbimai turi teise pateikti jūsų duomenis bendradarbiaudami su visomis teisėsaugos institucijomis ar teismais, dėl prašymo ar vadovavimo Bendrovei atskleisti tapatybės arba surasti kas nesilaikė šios medžiagos sąlygų.

Duomenų apsauga ir privatumas

Visi duomenys, kuriuos jūs mums pateikiate, iš kurių mes galime nustatyti Jus yra laikomi ir tvarkomi vadovaujantis mūsų duomenų apsaugos departamento.

Užklausos

Jeigu turite kokių nors komentarų arba klausimų apie reklama, paslaugas ar produktus prašome siųsti elektroninį laišką adresu: info@vietiniaiskelbimai.lt

Pirkimo Saugumas

Visa informacija yra turima Fortuno ir PayPal, kurie bus atsakingi už debetavimo teisingą sumą iš kortelės ar mobilaus telefotno. Kai jūsų sandoris yra baigtas, VietiniaiSklelbimai nepasiekia jūsų kreditinės kortelės numerio ar kitu mokėjimo duomenų.

Reklamuotojo Terminai ir Sąlygos

VietiniaiSklelbimai paskelbia reklama tik tinklapio administracijos nustatyta data. Reklamos kainas, skelbimo laiką, baneriu dydžius galite sužinoti užklause info@vietiniaiskelbimai.lt Administrorius sprendžia ar reklama tinkama naudoti šiame tinklapyje. Reklamuotojas gali nutraukti reklamavima bet kokiu metu, be teises atgauti pilna ar dalį sumokėto mokesčio. Tik reklamuotojas atsako už reklamos turinį.

Pokyčiai Terminai ir Sąlygos

Mes pasiliekame teisę keisti sąlygas bet kuriuo metu. Jūs pripažįstate, kad sutinkate su VietiniaiSklelbimai interneto svetainės naršymo/naudojimo Taisyklėmis ir Sąlygomis.

Visa sutartis

Šie terminai ir sąlygos sudaro visą sutartį tarp jūsų ir VietiniaiSklelbimai.