Pradžia > Parduoda > Sporto / Laisvalaikio prekės Įkelti Skelbimą

Greita, paprasta, nemokamai


skorpionas.lt Sporto prekės/ Laisvalaikio prekės/ Biuro prekės (Panevėžys)
1.00 €
  

"UAB „Skorpiono Takas“ — didmeninės prekybos distribucinė įmonė. Mūsų atstovaujami gamintojai ir prekybos ženklai išsiskiria aukšta kokybe ir inovatyviais sprendimais. Veiklą vystome nuo 1992 metų, dirbame ne tik su pabaltijo, tačiau ir kitomis šalimis. Turime dukterines įmones Gruzijoje bei Baltarusijoje. Mūsų platinamų prekių asortimentas labai platus: - Biuro prekės (spausdinimo ir kopijavimo aparatų eksploatacinės medžiagos, skaičiavimo mašinėlės, kanceliarinės prekės ir kt.); - Sporto prekės (profesionalūs ir namų treniruokliai, fitneso inventorius, kamuoliai, plaukimo, rakečių sporto inventorius ir kt.); - Laisvalaikio prekės (dviračiai, žaidimų stalai, kamado kepsninės, paplūdimio prekės ir kt.)."

Skelbime nurodyta žemiausia kaina už sporto inventoriaus priedus pvz. strėlyčių sparnelius, raištelius švilpukams ir pan. Konkrečių prekių kainas rasite mūsų internetinėje parduotuvėje https://www.skorpionas.lt »

"1. Prekes pristatome jau kitą darbo dieną 2. Labai platus asortimentas ir visos prekės palaikomos sandėlyje 3. Profesionali pagalba renkantis inventorių 4. Vykdome sporto inventoriaus garantinį ir pogarantinį aptarnavimą"


 

Telefono nr.: 8
e-pašto adresas: nenurodyta

Verslo skelbimas


Paskelbta: Ketvirtad., 2021 Balandžio, 22  16:49
Klematis

Skelbimas # A17269