Pradžia > Verslas > Prekės / Paslaugos verslui Įkelti Skelbimą

Greita, paprasta, nemokamai


Išorinės ir vidinės reklamos gamyba. (Maišiagala)
1.00 €
  

UAB Litpolstar - POS sistemų gamintojas Lietuvoje. Siūlome įvairus sprendimus prekių ir produkcijos pateikimui, eksponavimui, kainų bei informacijas apie jas pardavimui skatinimui. Dėką mūsų produkcijai, pirkėjas greičiau atkreips demesi i jusu prekės.
LITPOLSTAR įmonės siūlomos asortimentas - reklaminiai rėmeliai ir ju laikikliai; kainų etikečių laikikliai; bukletu laikikliai; informaciniai stoveliai iš PMMA (organinio stiklą) ir PVC; kanceliarijos prekių, dujotiekių ir vandentiekių vamzdžių apkabos ir t.t.
LITPOLSTAR – priimame užsakymus išorinės ir vidinės reklamos gamybai, nestandartiniams gaminiams iš įvairaus plastiko, metalo ir medžio pagal Jūsų užsakymus. LITPOLSTAR paslaugos - kokybiškai ir greitai liejame gaminius su savo ir užsakovo liejimo formomis, atsakome už tinkamą jų eksploatavimą, priežiūrą, galime atlikti smulkų remontą; - graviruojame ir pjaustome lazeriu iš plastiko, metalo, medžio, stiklo, popieriaus, ir kitų medžiagų; - frezavimo darbai; - vakuuminiu termoformavimo būdu formuojame lakštinį plastiką: organinis stiklas (akrilas, PMMA), įvairūs plastikai (PS, ABS, VIVAK), polikarbonatas ir kt. plastikai. - spaudos darbai: ofsetinė spauda; šilkografija; tampografija; skaitmeninė spauda;

MES JUMS PADESIME PARDUOTI DAUGIAU !!!


 

Telefono nr.: 865527832
e-pašto adresas: jan@litpolstar.lt

Verslo skelbimas


Paskelbta: Penktad., 2021 Liepos, 16  15:11
Klematis

Skelbimas # A17509